Wauw Logo Wauw Logo

Vacature: Jeugdzorgmedewerker

vacature jeugdzorgmedewerker wsvj
Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega. Ben jij de persoon met het speciale Wauw gevoel, dan ben jij degene die wij zoeken! Wauw speciaal voor jou is een mooi, sprankelend bedrijf. Wij bieden zorg en begeleiding op locaties in Venray, Venlo en Peel & Maas aan kinderen en jongeren met een bijzondere hulpvraag. Het team is jong en flexibel en heeft de afgelopen jaren een sterke ontwikkeling doorgemaakt, waardoor Wauw zich als professionele zorgorganisatie kan profileren.

Wij zoeken:
Een collega die ons team van groepsbegeleiders komt versterken. Je werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van activiteiten, waarbij de cliënt mag rekenen op voldoende ondersteuning en begeleiding. Daarnaast werk je samen met de cliënt aan de gestelde doelen.

Jouw profiel:
- Minimaal (bijna) afgeronde MBO opleiding niveau 3 of 4:
* Maatschappelijke zorg- en dienstverlening
* Persoonlijke begeleiding gehandicaptenzorg
* Pedagogisch medewerker jeugdzorg
- Minimaal 3e jaars HBO student of HBO opleiding afgestudeerd:
* Pedagogiek
* Social work

- Beschikbaar in de weekenden

- Je bent een echte teamplayer.

- Je bent flexibel, enthousiast, creatief, je durft beslissingen te nemen, je kunt goed zelfstandig werken.

- Je bent in het bezit van een rijbewijs

Solliciteren:
Wil je graag ons team komen versterken? Mail dan je sollicitatie met CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Meer informatie via 06 – 48 15 25 03.

  • Venray
  • Horst aan de Maas
  • Venlo
  • Peel & Maas
  • Beesel
  • Gennep
  • Bergen