Wauw Logo Wauw Logo

  • Wauw
  • Nieuws
  • Vacature: Jeugdzorgbegeleider (weekenden)

Vacature: Jeugdzorgbegeleider (weekenden)

Vacature Wauw speciaal voor jouWij zijn op zoek naar een nieuwe collega. Ben jij de persoon met het speciale Wauw gevoel, dan ben jij degene die wij zoeken! Wauw speciaal voor jou is een professionele zorgorganisatie die zorg en begeleiding biedt aan kinderen en jongeren met een bijzondere hulpvraag.

Wij zoeken:
Een collega die ons team komt versterken. Je werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van activiteiten, waarbij de cliënt mag rekenen op voldoende ondersteuning en begeleiding. Daarnaast werk je samen met de cliënt aan de gestelde doelen.

Jouw profiel:
- Minimaal (bijna) afgeronde MBO opleiding niveau 3 of 4:
* Maatschappelijke zorg- en dienstverlening
* Persoonlijke begeleiding gehandicaptenzorg
* Pedagogisch medewerker jeugdzorg
- Minimaal 3e jaars HBO student of HBO opleiding afgestudeerd:
* Pedagogiek
* Social work

- Je bent flexibel, enthousiast, creatief, zelfstandig, durft beslissingen te nemen en een echte teamplayer

- Beschikbaar in de weekenden

- In het bezit van een rijbewijs

Solliciteren:
Wens je meer informatie kijk eens rond op deze site of bel dan met 06 – 48 15 25 03. Wil je graag ons team komen versterken? Mail dan je sollicitatie met CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

  • Venray
  • Horst aan de Maas
  • Venlo
  • Peel & Maas
  • Beesel
  • Gennep
  • Bergen